top of page

Web Sitesi

Web sitesi sahibi olmak işletmenizin veya kişisel markanızın internette var olmasını sağlar. Bu, müşterilerinizle iletişim kurmanıza, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmanıza ve online satış yapmanıza olanak tanır. Size özel tasarlanmış, kullanıcı dostu ve profesyonel bir web sitesi, müşterilerinizin güvenini kazandırır ve onların işletmenizle veya kişisel markanızla iletişim kurmasını kolaylaştırır.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği sebebiyle tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmaktadır.

E-Ticaret Web Sitesi

Firmanızın ürün veya hizmetlerinin, potansiyel müşterileriniz ile buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde çoklu ödeme seçenekleri ile mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürünü pazarlama imkanına sahip olursunuz.

Kişisel Web Sitesi

İnternet üzerinde, kendinize ait geçmişinizdeki deneyimlerinizi, ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi ve genel olarak fikirlerinizi aktararak kendinizi tanıtabildiğiniz web site yapısıdır.

Mikro Websitesi

Mikro Site, çok daha kısıtlı bir amaç için açılmış genellikle firmaların tek bir ürün veya hizmetini duyurmak için oluşturdukları birkaç sayfadan oluşan web sitelerdir. 

bottom of page