top of page
Altuntaş Medya Tasarımcı

Tasarım Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olabilecek her türlü grafik tasarım çalışmasını en özgün şekilde, genç ve yenilikçi ekibimiz ile isteğiniz doğrultusunda sunuyor, sizleri rakiplerinizden eşsiz kılıyoruz. Tasarım bir markanın kıyafetidir.

TASARIM
6228378.jpg

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya tasarımlarınızı profesyonel şekilde firmanızın logo, kurumsal kimlik konseptine uygun tasarlıyoruz. Sosyal medya platformlarında markanızın itibarına katkı sağlıyoruz. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür.

Logo Tasarımı

Logo tasarımı; bir ürün, hizmet ya da kurumun imzası niteliğini taşımaktadır.

Kurumsal kimlik sisteminin en önemli unsuru olan logo, markalaşmanın ilk adımı olarak sayılmakla beraber bilinirlik ve itibar açısından da en önemli gereksinimdir.

Kartvizit Tasarımı

Potansiyel müşterilerinizle ilişkilerinizi sürdürebilir kılan, kurumsal iletişim ve iş ilişkinizi arttıran kartvizitler size itibar kazandıracaktır. Sizde müşterilerinizle kurumsal bir temas kurun. Kartvizit iz bırakır.

tukir_04.jpg

Afiş Tasarımı

Afişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür.

Broşür Tasarımı

Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür eskimeyen yöntemdir.

Magnet Tasarımı

Sürekli olarak müşterileri ile temas halinde kalmak ve markasını sürekli göz önünde tutmak isteyen firmalar magnetlerin gücünü kullanırlar. Magnet, özellikle perakende, yiyecek ve içecek sektörlerinde iş yapan firmaların sıklıkla tercih ettiği bir üründür.

Diplomat Zarf Tasarımı

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktadır.

Antetli Kağıt Tasarımı

Kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir.

Profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken

antetli kağıt kullanır. 

İrsaliye Tasarımı

Sevk ve satış işlemlerinizde rakiplerinizden farklı olabilmeniz adına, Özgün ve yenilikçiliğinizi kanıtlayan ulaşabildiğiniz kitlelerde kalıcılığınızı sağlayan mecburiyetinizi tasarlıyoruz.

Cepli Dosya Tasarımı

Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur. Kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir.

Etiket/Sticker Tasarımı

Özellikle marka bilinirliğinizi arttırmanız için

kullanabileceğiniz etiketler logonuzu insanların aklına kazımak konusunda oldukça etkilidir.

Davetiye Tasarımı

Etkinlikler, şirket kutlamaları, açılış ve fuar gibi tüm özel etkinliklerinizde kullanabileceğiniz davetiyelerde profesyonel bir hizmet almanız, güçlü bir etki uyandıracaktır.

Katalog Tasarımı

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. 

Dergi Tasarımı

 Bilgilerinizin belgelerinizin evraklarınızın makale ve yorumlarınızın analiziz ve araştırmalarınızın resim ve grafiklerinizi bir araya getirerek hedef kitlelere ulaştırın.

Kitap Tasarımı

Emeklerinizle dolu kitaplarınızın içeriği ne kadar mükemmel de olsa önce kapağına bakılacaktır. En dikkat çekici ve içeriğinizi en iyi şekilde yansıtacak bir kapak tasarımı kitabınızın satışlarını arttıracaktır.

Gazete Tasarımı

Gazeteler insanlara hitap ettiği için estetik, kolay

anlaşılabilir ve işlevsel olmalıdır, okur ilgilenmediği haberi

okumak zorunda bırakılmamalıdır.

bottom of page