HAKKIMIZDA

Altuntaş Medya PP.jpg
sadsad.jpg

Biz 
Kimiz?

Altuntaş Medya 2019 yılında kurulan, sektörüne ayrıcalık ve kalite katmak adına çalışan, yaklaşık 12 dal, 200'den fazla alt dal ve 1000'den fazla ürün kategorisi ile hizmet veren bir medya kuruluşudur. Hizmet vermeye başladığı ilk günden beri fiyat politikasını rakiplerinin aksine düşük kar kaliteli iş olarak sürdürmektedir. "Markanızın Altın Değeri" sloganında da belirtildiği gibi küçük büyük ayırt etmeksizin markanızı değerli kılabilmek için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Genç fikirlerin sektörünün en değerli öğesi olduğunu savunan Altuntaş Medya kuruluş sloganı olarak "Altın Fikirlerin Adresi" sloganını seçmiştir. Bu sebeple personellerinin büyük bir kısmı genç beyinlerden oluşmaktadır. Genç fikirleri, genç beyinleri önce ülkesine sonra ise dünyaya kanıtlamak ve bir medya çatısı olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Altuntaş Medya ilk olarak genç beyinlerin neler yapabileceğini göstermek, rakiplerinin yüksek kar iimparatorluklarını yıkıp düşük kar kaliteli iş hizmetini kanıtlamak için kurulmuştur.

Bizimle
İletişime Geç

Başiskele / Kocaeli / TÜRKİYE

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Thanks for submitting!